Vila dům Rozcestí s.r.o.

Společnost vlastní čtyři byty v obci Čeladná, v projektu Farské lúky. Jedna se o tři byty kategorie 1+kk a jeden byt 3+kk. Výměry bytů jsou od 25 m2 do 85 m2. Byty nabízíme k prodeji nebo pronájmu.

Horská obec Čeladná je malebná vesnice ležící v oblasti Moravskoslezských Beskyd poblíž města Frýdek Místek. Patří k nejnavštěvovanějším místům Moravskoslezského kraje,protože svým obyvatelům i návštěvníkům nabízí krásnou,mnohde člověkem nedotčenou krajinu,lemovanou nejvyššími beskydskými horami.Větší část jeho území navíc leží ve chráněné krajinné oblasi Beskydy.V obci žije zhruba dva tisíce obyvatel.Po roce 2000 zažívá Čeladná období bouřlivého rozvoje a stala se vyhledávaným místem pro bydlení a rekreaci.

V centru obce vzniklo nové náměstí s množstvím bytů, obchodů a hotelem.V rámci aktivního trávení volného času je Čeladná přitažlivá svým největším 36-ti jamkovým golfovým areálem v České republice (kde se v červenci 2009 konal turnaj v rámci PGA TOUR),jízdarnou,lyžařskou sjezdovkou, připravuje se výstavba aquaparku a lyžařského areálu.Na lázeňskou tradici navázlo Beskydské rehabilitační centrum na úpatí hory Ondřejník.Kromě krásného prostředí a sportovního vyžití nabízí Čeladná kompletní občanskou vybavenost včetně mateřské školy a základní školy.K přednostem Čeladné patří dopravní dostupnost-Frýdek-Místek 10 min.,Ostrava 30 min.,letiště Mošnov 30 min.V okruhu 30 min. leží většina velkých měst průmyslové Ostravské aglomerace.

 

www.realityceladna.cz