Opatov

Nabízíme k prodeji soubory nemovitostí nebo nemovitosti jednotlivé, vše nacházející se v katastru obce Opatov na Moravě, v polovině cesty mezi Telčí a Třebíči.

Soubor A - bývalá zemědělská usedlost v centru obce, sestávají z komplexu budov, jejichž půdorys je ve tvaru písmene U a tvoří tak dvůr. Obytný dům je napojený na elektropřípojku a vodu, kanalizační řád a středotlaký plynovod jsou vedeny v těsné blízkosti domu.

Soubor B - objekt bývalého velkostatku se nachází 2km od centra Opatova v oblasti nazvané Karlín. Jedná se o soubor budov v různém stavu, na pozemcích o výměře 12500 m2. Areál je vhodný na umístění solárních panelů, na zemědělskou činnost, drobnou výrobu nebo pro realizci kongresového centra, agroturistiky nebo cykloturistiky.

Soubor C - objekt bývalých deputátních domů, později rekreačních objektů. jeedná se o čtyři přízemní domy, každý o ploše 500 m2. Vhodné pro rekreaci, majitele koní, jako ubytovna.

Soubor D - lesní pozemky především na jihu Opatova, výměra všech lesních pozemků je 52.000 m2. Podle lesního hospodářského plánu se jedná o porosty smíšeného lesa stáří 20-80 let, zčásti určené k těžbě, zčásti k výchovné těžbě.

Soubor E - zemědělská půda, louky, zahrada